Tel: (0212) 417 1388

Adres: Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Caddesi Serhat Çıkmazı Sokak no: 2/a Adliye Yanı Gaziosmanpaşa 34245 İstanbul / İstanbul, Türkiye


Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Serhat Çk) yer alıyor. Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Güncel Tıp Görüntüleme Ve Tanı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...