Tel: (0212) 251 8500 veya (0212) 244 6444

Adres: Gümüşsuyu Mh. İnönü Cad. No: 61, Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Gümüşsuyu Askeri Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Ömer Avni Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Gümüşsuyu Askeri Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gümüşsuyu Askeri Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gümüşsuyu Asker Hastanesi, İstanbul ili Taksim/Beyoğlu semtinde bulunmakta olup, ulaşım yönünden çok merkezi bir noktadadır. Taksim Meydanından Dolmabahçe’ye inişte solda yer almaktadır. Taksim Meydanı’na İstanbul’un birçok yerinden otobüs ve metro ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Beşiktaş ve Kabataş İskelelerine yakın olması sebebi ile deniz ulaşımı da tercih edilebilir.


1 görüş var

    Gümüşsuyu Askeri Hastanesi
    Toplam 59 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.
  • 15 ocak saat 10.00 da bi röntgen cektiniz, hala sonucunu alamadım, birlikte röntgen çektirenler gitti ben hala bekliyorum...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gümüşsuyu Askeri Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gümüşsuyu Askeri Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gümüşsuyu Askeri Hastanesi