Tel: (0212) 285 4637

Adres: İçerenköy Mah. Serin Sok. No:8/a Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Gümüş Otomotiv, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde yer alıyor.

Oto boya ve kaportacılığı oto şase damper ve karoser tamirciliği Şirketin konusu ile ilgili her türlü gayrimenkulleri menkul mallar şirket konusu ile ilgili motorlu kara nakil vasıtaları ile makine ve tesislerin alınması satılması kiraya verilmesi kiraya alınması gayrimenkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile her türlü ayni ve şahsi hakların tesis ve tecili tasarruflarında bulunulması, Şirketin lüzumlu borç ve alacaklarını kefalet ve teminatları ile alacağı kredilerin teminatının temin için şirketin lehinde veya aleyhinde olmak üzere borç ipotekleri teminat ipotekleri kefalet ipotekleri alınması verilmesi her türlü teminat ve kefaletin verilmesi alınması ticari işletme rehni akdedilmesi ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Gümüş Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...