Tel: (0212) 283 1831

Adres: Talatpaşa Cad. Hudut Sk. No: 4 Kağithane İst, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Telsizler Mah. mahallesinde yer alıyor. Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.05 puan almıştır.
Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Telsizler Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 283 1831 Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...