Faruk Güllüoğlu Merter logo

Tel: (0212) 557 6663

Adres: Keresteciler Sitesi, Fatih Caddesi, No: 7 / 8, Merter, Güngören, İstanbul, Türkiye


Faruk Güllüoğlu Merter, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Faruk Güllüoğlu Merter yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Faruk Güllüoğlu Merter nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Faruk Güllüoğlu Merter nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Faruk Güllüoğlu Merter konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Faruk Güllüoğlu Merter

Aşağıdaki formu kullanarak Faruk Güllüoğlu Merter ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...