Tel: (0216) 376 1741

Adres: Gülensu Mah. Mesut Cad. Okul Sk. No: 1, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Gülensu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Gülensu Mah. mahallesinde yer alıyor. Gülensu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gülensu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gülensu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gülensu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gülensu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bn bu okul da okuyorum okulumuzu ilerletmek icin biz ogren cilercok calisim yurdumuza okulumuza yararli bir kisiler olmaliyiz

    Misafir, 22.11.2010 11:13:00

Gülensu İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Gülensu İlköğretim Okulu
Gülensu Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 376 1741 Gülensu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gülensu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...