Tel: (0312) 213 4485

Adres: 8. Bişkek Cad. 8. Durak N0 9 Emek, Çankaya, Ankara, Türkiye


Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul çok güzel arkadaşlarımla iyi anlaşıyoruz öğretmnlerle iyi anlaşıyoruz müdürü yakından tanımasam bile müdürü çok seiyorum

    Misafir, 09.11.2010 22:10:00

Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 213 4485 Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...