Tel: (0212) 637 1106

Adres: Fatih Cad. Zakkum Sok. No:, Keresteciler Sit. Dük:14 Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti., İstanbul ili Güngören ilçesinin Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. mahallesinde (Gündoğdu Sokak) yer alıyor. Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kumaş ve tekstil ürünleri giyim ve konfeksiyon eşyası ile bunların hammaddeleri yardımcı ve ilk maddelerin. . . . ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Gülen Kumaşçılık Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...