Tel: (0212) 512 4646

Adres: Kalapkçılar Cad. No: 120 Kapalıçarşı Beyazıt Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Gülaylar Altın - Kapalıçarşı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Beyazıt Mah. mahallesinde (Tacirler Sokak) yer alıyor. Gülaylar Altın - Kapalıçarşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gülaylar Altın - Kapalıçarşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gülaylar Altın - Kapalıçarşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gülaylar Altın - Kapalıçarşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gülaylar Altın - Kapalıçarşı

0 görüş var

Gülaylar Altın - Kapalıçarşı adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Gülaylar Altın - Kapalıçarşı
Beyazıt Mah.Tacirler Sokak, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 512 4646 Gülaylar Altın - Kapalıçarşı

Aşağıdaki formu kullanarak Gülaylar Altın - Kapalıçarşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...