Tel: (0212) 613 2911

Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 36 Bayrampaşa - İst İstanbul, Türkiye


Gül Urfa, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Numunebağı Caddesi) yer alıyor. Gül Urfa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gül Urfa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

1978 YILINDAN BERİ DEĞİŞMEYEN LEZZETİMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE GÜLER YÜZLÜ HİZMETİMİZE DEVAM ETMEKTEYİZ. EVLERE VE İŞYERLERİNE PAKET SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gül Urfa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gül Urfa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gül Urfa

1 görüş var

  • 2 işkembe, bir kelle-paça çorbaya 38 lira alan kazık mekan

    Misafir, 19.01.2014 14:26:00

Aşağıdaki formu kullanarak Gül Urfa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...