Tel: (0216) 374 7253

Adres: Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi, Aygünler İş Merkezi, No: 16, Kartal, İstanbul, Türkiye


Gül Ağız ve Diş Sağlığı, İstanbul ili Kartal ilçesinin Yukarı Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Gül Ağız ve Diş Sağlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gül Ağız ve Diş Sağlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Diş sağlık ve protez merkezleri diş polikliniği sağlık tesisleri hastane ameliyathane poliklinikler gibi yerleri açmak işletmek satın almak satmak ve bu gayrimenkulleri inşa etmek kirlamak kiraya vermek ve tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Gül Ağız ve Diş Sağlığı
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.94 puan aldı.
  • Hayatımda gittiğim ve kendimi emin ellerde rahat hissettiğim ilk ve tek diş polikliniği, ortam hijyenik ve düzenli, çalışanlar karakter sahibi ve edepli, tam manasıyla işlerinin ehli insanlar. Tavsiye edilir.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gül Ağız ve Diş Sağlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gül Ağız ve Diş Sağlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gül Ağız ve Diş Sağlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Gül Ağız ve Diş Sağlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...