Tel: (0216) 374 7253

Adres: Üsküdar Cad. No: 16 Aygünler İş Mrk Dük:1 Yukarı Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Gül Ağız Ve Diş Sağlığı, İstanbul ili Kartal ilçesinin Yukarı Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Gül Ağız Ve Diş Sağlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gül Ağız Ve Diş Sağlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Diş sağlık ve protez merkezleri diş polikliniği sağlık tesisleri hastane ameliyathane poliklinikler. . . . . . gibi yerleri açmak işletmek satın almak satmak ve bu gayrimenkulleri inşa etmek kirlamak kiraya vermek ve tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gül Ağız Ve Diş Sağlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gül Ağız Ve Diş Sağlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gül Ağız Ve Diş Sağlığı

0 görüş var

Gül Ağız Ve Diş Sağlığı adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Gül Ağız Ve Diş Sağlığı
Yukarı Mah.Üsküdar Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 374 7253 Gül Ağız Ve Diş Sağlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Gül Ağız Ve Diş Sağlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...