Adres: Atatürk Caddesi, No: 41, Grandhous Alışveriş Merkezi, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Grandhouse AVM, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Grandhouse AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Grandhouse AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Grandhouse AVM
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.
  • Grandhouse ın alışveriş merkezi olarak düşünüldüğünden beri yaklaşık 1 sene geçti tadilatın bu süre içinde bitirilmesi gerekiyordu ve pırıl pırıl olması açılışın da o şekilde olması gerekiyordu. Bugün açılıştaydım bina içine girdiğimde gerek zemin gerekse duvarların gelişigüzel yapıldığını duvarlara baktığımda badana yapılmış ama gelişigüzel baktığınızda bunu farkediyorsunuz. Tavandaki lambalar hiç uygun değil titreme şeklinde ışıklar rahatsız ediyor. Bütün pencereler bozuk ve kapanmıyor. Havalandırma camları yapılmış sıvaları yapılmadan fazla gözenekli tel takılmış içeri rüzgar giriyor. Tuvaletlere girilecek gibi değil çok pis, bazı tuvaletler kapalı Benim orada masam var ve açılış olmasına rağmen müşteri çok azdı. Çünkü diğer alışveriş merkezlerine baktığımızda buraya hiç önem verilmemiş. Maltepe halkı sıcak bir ortamı, temiz, sağlıklı pırıl pırıl bir ortamı hakediyor. Bu halk neden böyle bir avm açılsın da gelmesin demekki birçok insan açılıştan önce burayı geldi gördü ve bugün de açılışa kimse gelmedi stand kuran insanlar iş yapamadı. Kesinlikle böyle olmamalıydı. Dilerim yazdıklarım dikkate alınır ve daha iyi bir avm olabilmesi için gerekli şartlar yerine getirilir. Saygılarımla

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Grandhouse AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Grandhouse AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Grandhouse AVM