Adres: Atatürk Caddesi, No: 41, Grandhous Alışveriş Merkezi, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Grandhouse AVM, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Grandhouse AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Grandhouse AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Grandhouse AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Grandhouse AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Grandhouse AVM

0 görüş var

Grandhouse AVM adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Grandhouse AVM
Bağlarbaşı Mah.Atatürk Caddesi, Maltepe, İstanbul.
Grandhouse AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Grandhouse AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...