Adres: Üsküdar, Soyak Sitesi, 19, 34700 Ünalan, , İstanbul, Türkiye


Göztepe Soyak Sitesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Ünalan Mah. mahallesinde (Soyak Sitesi) yer alıyor. Göztepe Soyak Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göztepe Soyak Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Göztepe Soyak Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göztepe Soyak Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göztepe Soyak Sitesi

0 görüş var

Göztepe Soyak Sitesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Göztepe Soyak Sitesi
Ünalan Mah.Soyak Sitesi, Üsküdar, İstanbul.
Göztepe Soyak Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Göztepe Soyak Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...