Tel: (0216) 566 6600

Adres: Merdivenköy Mh. Ressam Salih Ermez Caddesi, Merdivenköy Polikliniği, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mah. mahallesinde (Ressam Salih Ermez Caddesi) yer alıyor. Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Göztepe Devlet Hastanesi Merdivenköy Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...