Tel: (0216) 567 0790

Adres: Merdivenköy Mahallesi, Yumurtacı Abdibey Caddesi, No: 81, Göztepe/kadıköy, İstanbul, Türkiye


Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu
Merdivenköy Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 567 0790 Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Göztepe H. Halil Türkkan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...