Tel: (0216) 386 1010

Adres: Rıdvanpaşa Sok. No: 25 Göztepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Göztepe, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Dr. Rıdvan Paşa Sokak) yer alıyor. Göztepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göztepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Spor sahaları proje, taahhüt, inşaat, işletme, iştirak etmek, kiralamak, kiraya vermek, eğitim amaçlı sporcu yetiştirme kursları açmak, spor müsabakaları ile ilgili turnuvalar tertiplemek ve 9. 7. 2010 tarihli tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Göztepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göztepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göztepe

0 görüş var

Göztepe adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Göztepe
Göztepe Mah.Dr. Rıdvan Paşa Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 386 1010 Göztepe

Aşağıdaki formu kullanarak Göztepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...