GÖZDE TIBBİ MALZEME logo

Tel: (0212) 553 1900

Adres: İzzettin Çalışlar Cad. No: 33/1 Seyidoğlu Pastanesi Karşısı Bahçelievler Mh., Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


GÖZDE TIBBİ MALZEME, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İzzettin Çalışlar Caddesi) yer alıyor. GÖZDE TIBBİ MALZEME yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. GÖZDE TIBBİ MALZEME nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak GÖZDE TIBBİ MALZEME nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak GÖZDE TIBBİ MALZEME konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: GÖZDE TIBBİ MALZEME

Aşağıdaki formu kullanarak GÖZDE TIBBİ MALZEME ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...