Tel: (0216) 523 5954

Adres: Kavaklıdere Cad. No: 53 İstiklal Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti., İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Kavaklıdere Caddesi) yer alıyor. Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti.

0 görüş var

Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti.
İstiklal Mah.Kavaklıdere Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 523 5954 Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Gözde Plastik Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...