Tel: (0216) 350 0151

Adres: Sahrayı Cedit Mah. İmam Ramiz Cd. No17 Merdivenköy Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Gözcübaba Lisesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde yer alıyor. Gözcübaba Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gözcübaba Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gözcübaba Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gözcübaba Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gözcübaba Lisesi

0 görüş var

Gözcübaba Lisesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Gözcübaba Lisesi
Sahrayı Cedit Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 350 0151 Gözcübaba Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gözcübaba Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...