Göz Nurunu Koruma Vakfı logo

Tel: (0212) 674 0202

Adres: Numunebağ Cad. Özgür Sok. No: 5 Yenidoğan Mh., Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Göz Nurunu Koruma Vakfı, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Özgür Sokak) yer alıyor. Göz Nurunu Koruma Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göz Nurunu Koruma Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Göz Nurunu Koruma Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göz Nurunu Koruma Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göz Nurunu Koruma Vakfı

1 görüş var

  • Babaannem 2 gözünden katarakt ameliyatı oldu(Babaannem 80 yaşında). Biz çok memnun kaldık. Personeli oldukça ilgili ve doktorlarıda tecrübeli. Herkese tavsiye ederim. Diğer göz hastaneleri ile kıyaslandığında fiyatları da uygun.

    Misafir, 27.01.2011 12:01:00

Aşağıdaki formu kullanarak Göz Nurunu Koruma Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...