Tel: (0216) 339 6022

Adres: Muhittin Üstündağ Caddesi, No: 71, Kat: 1-c, Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Göz Grup Optik | Genel Müdürlük, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Muhittin Üstündağ Sokak) yer alıyor. Göz Grup Optik | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Göz Grup Optik | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket kanunlarının izin verdiği kontak lens, tıbbi malzeme ve teçhizatını, gözlük, gözlük çerçevesi, gözlük cam gözlük aksesuarı ithalatı, ihracatı, yurt içi pazarlamasını ve ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Göz Grup Optik | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Göz Grup Optik | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Göz Grup Optik | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Göz Grup Optik | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...