Tel: (0212) 577 7737

Adres: Tuna Cad. No: 45 İsmetpaşa Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Görmez Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin İsmetpaşa Mah. mahallesinde (Tuna Caddesi) yer alıyor. Görmez Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Görmez Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Görmez Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Görmez Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Görmez Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Görmez Alışveriş Merkezi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Görmez Alışveriş Merkezi
İsmetpaşa Mah.Tuna Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 577 7737 Görmez Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Görmez Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...