Gordion Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0312) 233 7000

Adres: Ankaralılar Caddesi, Koru Mahallesi, No: 2, Gordion Avm, Pk: 06810, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Gordion Alışveriş Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Koru Mah. mahallesinde (Ankaralılar Caddesi) yer alıyor. Gordion Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gordion Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gordion Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gordion Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gordion Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Gordion Alışveriş Merkezi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Gordion Alışveriş Merkezi
Koru Mah.Ankaralılar Caddesi, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 233 7000 Gordion Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Gordion Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...