Tel: (0212) 615 3838

Adres: Merkez Mh. Çukurçeşme Cad. No: 51, Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


G.O.P Hastanesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Çukurçeşme Caddesi) yer alıyor. G.O.P Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. G.O.P Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak G.O.P Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak G.O.P Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: G.O.P Hastanesi

0 görüş var

G.O.P Hastanesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
G.O.P Hastanesi
Merkez Mah.Çukurçeşme Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 615 3838 G.O.P Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak G.O.P Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...