Tel: (0212) 615 3838

Adres: Merkez Mh. Çukurçeşme Caddesi, No: 51, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Çukurçeşme Caddesi) yer alıyor. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...