Tel: (0266) 357 1053

Adres: Gömeç, E87, , Balıkesir, Türkiye


Gömeç Belediyesi, Balıkesir ili Gömeç ilçesinin Yaya Mah. mahallesinde (İzmir Çanakkale Yolu) yer alıyor. Gömeç Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gömeç Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gömeç Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gömeç Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gömeç Belediyesi

1 görüş var

  • uzun bir plaj berbat bir deniz .kızkoda yazlığı olan biri olmama rağmen .gidip baska sahillerde denize giriyoruz tebrikler belediye .böyle gideseniz kimse kalmıyacak orada .o denizi temilemezseniz .gidinde badavutu görün sayııııııın başkan

    Misafir, 12.08.2010 12:22:00

Gömeç Belediyesi adlı mekan, 50 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Gömeç Belediyesi
Yaya Mah.İzmir Çanakkale Yolu, Gömeç, Balıkesir.
+90(0266) 357 1053 Gömeç Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gömeç Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...