Tel: (0212) 325 3143

Adres: İsmet İnönü Cad. No: 1 Çeliktepe Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Golden Paşam, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çeliktepe Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Caddesi) yer alıyor. Golden Paşam yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Golden Paşam nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Golden Paşam nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Golden Paşam konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Golden Paşam

0 görüş var

Golden Paşam adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.36 puan almıştır.
Golden Paşam
Çeliktepe Mah.İsmet İnönü Caddesi, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 325 3143 Golden Paşam

Aşağıdaki formu kullanarak Golden Paşam ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...