Tel: (0262) 435 5003

Adres: Çakabey Anadolu Lise İçi Hastane Arkası Gölcük, Kocaeli, Türkiye


Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinin Kavaklı Mah. mahallesinde (Şht. Oktay Gümüş Cadde) yer alıyor. Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

0 görüş var

Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Kavaklı Mah.Şht. Oktay Gümüş Cadde, Gölcük, Kocaeli.
+90(0262) 435 5003 Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...