Tel: (0212) 251 5159

Adres: İstiklal Cad. No: 48 Rumeli İşhanı Kuloğlu Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Gökkuşağı Takı Tasarım, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kuloğlu Mah. mahallesinde (İstiklal Caddesi) yer alıyor. Gökkuşağı Takı Tasarım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gökkuşağı Takı Tasarım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gökkuşağı Takı Tasarım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gökkuşağı Takı Tasarım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gökkuşağı Takı Tasarım

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Gökkuşağı Takı Tasarım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...