Tel: (0212) 249 5029

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 13 Gezi Dükkanları Kocatepe Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Glory Turizm, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Glory Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Glory Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilumum yurt içi ve yurt dışı turizm faaliyetleri konusu ile ilgili acentelik ve mümessillikler deruhte etmek ve yurt dışında mümessillikler vermek, acentalıklar açmak, şubeler tesis etmek, konusu ile ilgili yatırımlar yapmak, otel, tatil köyü ve benzeri inşaa etmek, kiralamak, işletmek, yurt içi ve yurt dışında turlar düzenlemek, konusu ile ilgili kara, hava ve deniz vasıtaları iktisap etmek ve kiralamak, konusu ile ilgili bilumum ithalat ve ihracat ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Glory Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Glory Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Glory Turizm

0 görüş var

Glory Turizm adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Glory Turizm
Kocatepe Mah.Cumhuriyet Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 249 5029 Glory Turizm

Aşağıdaki formu kullanarak Glory Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...