Tel: (0216) 545 5695

Adres: Fatih Cad. Pilavcıbayırı Sok. No: 1/13 Nautilus Avm İçi Acıbadem Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Gloria Jeans Cafe, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Gloria Jeans Cafe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gloria Jeans Cafe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gloria Jeans Cafe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gloria Jeans Cafe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gloria Jeans Cafe

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Gloria Jeans Cafe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...