Tel: (0216) 645 8400

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Nato Yolu, 4. Cad. No: 1 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Global İletişim Hizmetleri A.Ş., İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (4. Cadde) yer alıyor. Global İletişim Hizmetleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Global İletişim Hizmetleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Global İletişim Hizmetleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Global İletişim Hizmetleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Global İletişim Hizmetleri A.Ş.

0 görüş var

Global İletişim Hizmetleri A.Ş. adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Global İletişim Hizmetleri A.Ş.
Yukarı Dudullu Mah.4. Cadde, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 645 8400 Global İletişim Hizmetleri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Global İletişim Hizmetleri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...