Tel: (0216) 687 0299

Adres: Barbaros Mahallesi, Çiğdem Sokak, No: 1 / 14, My Office, Pk: 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Çiğdem Sokak) yer alıyor. Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin sınai ticari iktisadi ve mali maksadı ile amaç ve konusunu oluşturan başlıca işlerin yür ve kapsamları şunalrdır;yer sağlayıcı olarak internet üzerinde oluşturulan platformlar üzerinden kullanıcılar arasında lurulan iletişim ağı ile alıcı ve satıcı olan kullanıcıların birbiriyle yaptıkları alışverişlerde iletişim ve 27. 12. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı işler.


2 görüş var

  Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com
  Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 9.59 puan aldı.
 • ÜRÜN İADESİVE SATICI İLE SORUN YAŞIYORUM eşimin üyeliği(adrianomurat) ile csoydemir (85) satıcınızdan aldıgımız Altis STR İpli Twist Shape Stepper KARGO BEDAVA ürün aldık ödemesini kargo gelince onayladık fakat ürün ilk kullanımda alttan çatlama yaptı bununla ilgili satıcıya ulaşamıyorum daha ilk kullanımda çatladı bundan dolayı ürünü geri göndermek istiyoruz fakat ıade merkezınde ürün çıkmıyor

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kredi kartı olmadan kapıda ödeme yapılıyomu

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. | Gittigidiyor.com