Tel: (0216) 687 0299

Adres: Barbaros Mahallesi, Çiğdem Sokak, No: 1/14, My Office, Pk: 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Çiğdem Sokak) yer alıyor. Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin sınai ticari iktisadi ve mali maksadı ile amaç ve konusunu oluşturan başlıca işlerin yür ve kapsamları şunalrdır;yer sağlayıcı olarak internet üzerinde oluşturulan platformlar üzerinden kullanıcılar arasında lurulan iletişim ağı ile alıcı ve satıcı olan kullanıcıların birbiriyle yaptıkları alışverişlerde iletişim ve 27. 12. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük

0 görüş var

Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 9.75 puan almıştır.
Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük
Barbaros Mah.Çiğdem Sokak, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 687 0299 Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Gittigidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...