Tel: (0216) 581 4200

Adres: Evliya Çelebi Mah. Sahilyolu, No:2, 34947 Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Gisbir Tuzla Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydıntepe Mah. mahallesinde (Billur Sokak) yer alıyor. Gisbir Tuzla Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gisbir Tuzla Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gisbir Tuzla Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gisbir Tuzla Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gisbir Tuzla Hastanesi

2 görüş var

  • ilgi ve hastaya verilen ilgisiyle mucizevi bir hastane
    tüm çalışanlara teşekkürlerimi borç bilir iyi ve dain çalışmalar temenni ederim

    Misafir, 05.01.2011 18:30:00

  • Hastanenizin kadın dogum Doktornuz SAYIN Candan Hanıma teşekkür ederim.Gerçekten işini çok itinalı yapıyor.Hayatı boyunca başarılar dilerim... Aynı şekilde kadın dogumda çalışan Aysel Ebe hanımada teşekkür ediyorum.kendisine başarılar dilerim...

    Misafir, 09.07.2010 16:28:00

Gisbir Tuzla Hastanesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Gisbir Tuzla Hastanesi
Aydıntepe Mah.Billur Sokak, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 581 4200 Gisbir Tuzla Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gisbir Tuzla Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...