Adres: Giresun, Kazancılar Sk, 15-21, 28100 Sultanselim, , Giresun, Türkiye


Giresun Üniversitesi Rektörlüğü, Giresun ili Giresun Merkez ilçesinin Sultan Selim Mah. mahallesinde (Kazancılar Sokak) yer alıyor. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Giresun Üniversitesi Rektörlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Giresun Üniversitesi Rektörlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Giresun Üniversitesi Rektörlüğü

0 görüş var

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Giresun Üniversitesi Rektörlüğü
Sultan Selim Mah.Kazancılar Sokak, Giresun Merkez, Giresun.
Giresun Üniversitesi Rektörlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Giresun Üniversitesi Rektörlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...