Tel: (0312) 397 5544 veya (0312) 397 6281

Adres: Macun Mh. Anadolu Bulvarı, Pk: 06370, Macun, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


GİMAT Toptancılar Sitesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Macun Mah. mahallesinde (Gimat 9. Blok) yer alıyor. GİMAT Toptancılar Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. GİMAT Toptancılar Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.GİMAT Yönetim Adres: GİMAT Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisleri, No: 372/56, Macunköy, Yenimahalle, Ankara


0 görüş var

    GİMAT Toptancılar Sitesi
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak GİMAT Toptancılar Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak GİMAT Toptancılar Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: GİMAT Toptancılar Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak GİMAT Toptancılar Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...