Tel: (0312) 397 5544 veya (0312) 397 6281

Adres: Macun Mahallesi, Gimat 9. Blok, Pk: 06370, Macun, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Gimat Toptancılar Sitesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Macun Mah. mahallesinde (Gimat 9. Blok) yer alıyor. Gimat Toptancılar Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gimat Toptancılar Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.GİMAT Yönetim Adres: GİMAT Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisleri, No: 372/56, Macunköy, Yenimahalle, Ankara

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gimat Toptancılar Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gimat Toptancılar Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gimat Toptancılar Sitesi

0 görüş var

Gimat Toptancılar Sitesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Gimat Toptancılar Sitesi
Macun Mah.Gimat 9. Blok, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 397 5544 Gimat Toptancılar Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gimat Toptancılar Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...