Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı logo

Tel: (0312) 287 3360 veya (0312) 220 4006

Adres: Eskişehir Yolu 9. Km Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Kampüsü, Lodumlu, Çanaya, Ankara, Türkiye


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Eskişehir Yolu) yer alıyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Toplam 45 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.73 puan aldı.
 • Sayın Yetkililer LABORANT VETERİNER SAĞLIK mezunları bütün çalışma azmi ve isteği ile sizlerden kadro bekliyor. Gıda ve Tarım Bakanlığı olarak biz gençleri bu kadrodan mahrum etmeyeceğinizi umuyoruz. Kadro istiyoruz. Saygılar.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben denizli ilinden yazıyorum emekli memerum 15.11.2013.tarihinde bakanlığınıza bağlı ET VE BALIK KURUMUN.dan hazır kasap kötfe ve paket halinde sosis aldı almış olduğum bu ürünlerden kasap köftenin son kullanım tarihi.08.11.2013,sosisin son kullanma tarihi ise.15.11.2103.tür köfteyi yed,ikten sonra bende bir değişiklik oldu ve kusmaya başladım devletin güvenilir kurumu eğer bayat kullanma süresi gıda ürünlerini satarmı soruma cevap bekliyorum ayrıca ,denizli c.savcılığına kurumunuzu şikayet edeceğim saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...