Tel: (0212) 368 0700

Adres: Sıracevizler Cad. Esen Sok. No: 6 Merkez Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Gfk Araştırma Hizmetleri, İstanbul ili Şişli ilçesinin Paşa Mah. mahallesinde (Esen Sokak) yer alıyor. Gfk Araştırma Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gfk Araştırma Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında pazar, satış ve tüketim konularında ve tüm ekonomik alanlarda araştırmalar yapmak, aile tüketim paneli ve benzerleri gibi sürekli araştırma programları ve paneller düzenleyip yürütmek, sonuçları bilimsel düzeyde ve uygulamada değerlendirmek Gayrimenkule müteallik olmak üzere gerek mülkiyet gerekse ipotek ve irtifak gibi her nevi mülkiyetten gayri ayni hakları temellük temlik ve ihraz edebilir ayrıca üçüncü şahıslar lehine her türlü gayrimenkul ipotek tesis edebilir ve bu konularda her nevi mukavele akdedebilir ve iktisap edeceği bütün ayni ve mukavelevi hakları mahsus siciline şerh veya tescil ettirebilir veşirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gfk Araştırma Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gfk Araştırma Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gfk Araştırma Hizmetleri

0 görüş var

Gfk Araştırma Hizmetleri adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Gfk Araştırma Hizmetleri
Paşa Mah.Esen Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 368 0700 Gfk Araştırma Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Gfk Araştırma Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...