Tel: (0212) 368 0700

Adres: Cumhuriyet Mh. İncirlidede Caddesi, No: 4, Bomonty Residences, Pk: 34380, Bomonti, Şişli, İstanbul, Türkiye


GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş., İstanbul ili Şişli ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (İncirli Dede Caddesi) yer alıyor. GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında pazar, satış ve tüketim konularında ve tüm ekonomik alanlarda araştırmalar yapmak, aile tüketim paneli ve benzerleri gibi sürekli araştırma programları ve paneller düzenleyip yürütmek, sonuçları bilimsel düzeyde ve uygulamada değerlendirmek Gayrimenkule müteallik olmak üzere gerek mülkiyet gerekse ipotek ve irtifak gibi her nevi mülkiyetten gayri ayni hakları temellük temlik ve ihraz edebilir ayrıca üçüncü şahıslar lehine her türlü gayrimenkul ipotek tesis edebilir ve bu konularda her nevi mukavele akdedebilir ve iktisap edeceği bütün ayni ve mukavelevi hakları mahsus siciline şerh veya tescil ettirebilir veşirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş.
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.05 puan aldı.
  • 2 AY KADAR OLDU ARAYIP CİHAZI BENDEN İSTEDİLER OKUTTUGUM ÜRÜNLERİN GÖZÜKMEDİGİNİ CİHAZDA AGRIZA OLDUGUNU 3 GÜN İÇERSİNDE GÖNDERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER ARADIGIM ZAMAN BENİ BAGLADIKLARI NUMARA ÇALIYO AMA CEVAP VEREN YOK SİZE ULAŞAMIYORUM CİHAZIN BANA TEKRAR GÖNDERİLMESİNİ BEKLİYORUM .

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak GFK Araştırma Hizmetleri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...