Tel: (0212) 556 4612

Adres: Mehmet Akif Cad. Kestane Sok. No: 8 Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Gezer Düğme Aksesuar, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Kestane Sokak) yer alıyor. Gezer Düğme Aksesuar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gezer Düğme Aksesuar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konfeksiyon ve tekstil sanayinde kullanılan her nevi plastik, bakalit, kumaş, metal ve benzerlerinden mamul aksesuar ve malzemelerin, konusu ile ilgili her türlü makine, teknik alet ve malzemenin imalatı, ithalatı, ihracatı, alım, satımını, pazarlamasını ve ihtiyaç duyulduğunda kiraya verilmesini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler


0 görüş var

    Gezer Düğme Aksesuar
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gezer Düğme Aksesuar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gezer Düğme Aksesuar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gezer Düğme Aksesuar