Tel: (0212) 637 0989

Adres: Keresteciler Sitesi, Savas Caddesi, Söğüt Sokak, No: 1, Pk: 34173, Merter, Güngören, İstanbul, Türkiye


Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş., İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Söğüt Sokak) yer alıyor. Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil sanayiinde faaliyet göstermek, ipek, yün, orlon, pamuk, sentetik iplik, perlon, sentetik elyaf ve benzeri maddelerin imalat ve ticareti ile bunlardan dokunacak kumaş ve benzeri mamullerin dokuma faaliyetlerini yapan sanayi tesis ve makinelerinin ticareti, dokuma ve imalat işinin yapılması, üretilen veya hazır olarak alınan kumaş ve benzerinden konfeksiyon emtiası üretilmesi, bu işi yapan makine ve tesisin alınması, satılması. . . . . . . konusuyla ilgili ithalat, ihracat, komisyonculuk ve mümessillik faaliyetlerini yapmak Şirketin amacını ve konusunu gerçekleştirebilmek için gayrimenkul (gemi dahil) satın almak, inşa etmek, devir ferağ etmek, kısmen veya tamamen kiraya vermek ve kiralamak, ayrıca irtifak, intifa ve sükna hakları ile medeni kanun hükümleri gereğince aynı ve gayri maddi haklarla ilgili her türlü iltizami ve tasarrufi işlemleri yapmak, ipotek almak ve vermek, kaldırabilmek ve başkaları lehine ipotek verebilmek gayrimenkuller üzerinde mükellefiyetli ve mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...