Tel: (0212) 637 0989

Adres: Savaş Cad. Söğüt Sok. No: 1 Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Gentuğ Tekstil Ürünleri, İstanbul ili Güngören ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Söğüt Sokak) yer alıyor. Gentuğ Tekstil Ürünleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gentuğ Tekstil Ürünleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gentuğ Tekstil Ürünleri

0 görüş var

Gentuğ Tekstil Ürünleri adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Gentuğ Tekstil Ürünleri
Sanayi Mah.Söğüt Sokak, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 637 0989 Gentuğ Tekstil Ürünleri

Aşağıdaki formu kullanarak Gentuğ Tekstil Ürünleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...