Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 359 0000 veya (0212) 359 0359

Adres: Nispetiye Caddesi, No: 101, Etiler, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Etiler Mah. mahallesinde (Etiler Sokak) yer alıyor. Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket aşağıda fikralarda yazılı mamul, yarı mamul veya hammaddelerin, bakım ve onarımını ithalatını, ihracatını ve iç ticaretini nakliyatını, pazarlamasını ve ayrıca gerektiğinde bu malların distribütörlüğünü, bu mallar üzerinde mümessillik işlemlerini yapar Telekomünikasyon optik ve elektronik aletler : a) Her çeşit cepve mobil telefonları, telefon santralleri, telsiz haberleşme cihazları, nakil vasıtaları elektronik alarm sistemleri ve bunların yedek parça ve aksesuarları, Maksat ve mevzuu ile ilgili menkul, gayrimenkul haklar iktisap etmek, tesisler kurmak, kiralamak, kiraya vermek, icabında almak ve satmak, üçüncü kişilere ait menkul ve gayri menkul mallar üzerinde şirketin lehinde veya aleyhinde her türlü ipotek veya diğer ayni ve şahsi haklar tesis eylemek, tesis edilmiş ayni ve şahsi hakları fek eylemek(kaldırmak) ve 9. 10. 2001 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.85 puan aldı.
  • İphone 5s cihazıma garanti kapsamında değişim yapılacak ancak Trabzon Genpa ellerinde cihaz olmadığı için değişim işleminin 7 ila 10 günü bulabileceğini belirtti. Bence bir cihazın değişimi için 7-10 gün uzun bir süre bu sürede yaşanan mağduriyet Genpa'nın umrunda değil anlaşılan.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Genpa A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...