Genpa Gümrük Müşavirliği hakkında

Genpa Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi, Yürürlükte bulunan gümrük kanun ve gümrük yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesinde gümrük müşavirliğince hakiki ve hükmi şahıslar adına dolaylı temsil sıfatı ile Türkiye gümrük bölgesi içinde eşyanın gümrükçe onaylanmış bir işlem veya kullanıma tabi tutulmasına ilişkin her türlü gümrük işlemini takip edip sonuçlandırmak ve, İştigal konuları ile ilgili olarak tasarrufi muamelelerde bulunabilir şirketin ihtiyacı için bina arazi ve medeni kanunun hükümlerine göre gayrimenkul hükmünde sayılan bilumum maddi ve gayri maddi hakları satın almak gerektiğinde satmak iştigal konuları ile ilgili kredi işlemlerine girişmek kira akdi yapmak kısa orta ve uzun vadeli iştiraklarda bulunmak ve bunlar için ipotek rehin vs. şeklinde teminat vermek gerektiğinde bu gayrimenkuller üzerine şirket lehine 3. şahıslara tesis olunacak ipotekleri kabul etmek ve gerektiğinde bu bu ipotekleri fek etmek ve, Şirket menkul ve gayrimenkuller satın alabilir satabilir veya kiralayabilir bunları devir ve ferah edebilir ayrıca bu gayrimenkuller üzerinde irtifak vesair haklar ve medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayri maddi haklarla ilgili her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemler yapabilir yine bunlar üzerinde mükellefiyetli veya mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunabilir, Şirket konusu ile ilgili olarak hak ve alacaklarının tahsili için ayni veya şahsi her çeşit teminat alabilir verebilir bunlarla ilgili olarak tapuda tescil ve terkin talebinde bulunabilir ve 13. 7. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Genpa Gümrük Müşavirliği için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar