Adres: Maltepe, Gen. Kenan Evren Kışlası, Başıbüyük, , İstanbul, Türkiye


General Kenan Evren Kışlası, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Başıbüyük Mah. mahallesinde (Gen. Kenan Evren Kışlası) yer alıyor. General Kenan Evren Kışlası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. General Kenan Evren Kışlası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak General Kenan Evren Kışlası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak General Kenan Evren Kışlası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: General Kenan Evren Kışlası

0 görüş var

General Kenan Evren Kışlası adlı mekan, 59 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
General Kenan Evren Kışlası
Başıbüyük Mah.Gen. Kenan Evren Kışlası, Maltepe, İstanbul.
General Kenan Evren Kışlası

Aşağıdaki formu kullanarak General Kenan Evren Kışlası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...