Tel: (0216) 334 4434

Adres: Selmani Pak Cad. No: 1 Üsküdar Yöre Yakınında Dük:A Selmanağa Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Genç Kebap, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Genç Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Genç Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü gıda ürünlerinin ve bu ürünlerden yapılan bilumum yiyecek ve içeceklerin imalatı, ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Genç Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Genç Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Genç Kebap

0 görüş var

Genç Kebap adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Genç Kebap
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 334 4434 Genç Kebap

Aşağıdaki formu kullanarak Genç Kebap ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...