Gemlik Belediyesi logo

Tel: (0224) 513 4521 veya 444 16 05

Adres: Eşref Dinçer Mh. Yenipazar Caddesi, Belediye Başkanlığı Binası, Gemlik, Bursa, Türkiye


Gemlik Belediyesi, Bursa ili Gemlik ilçesinin Eşref Dinçer Mah. mahallesinde (Irmak Sokak) yer alıyor. Gemlik Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gemlik Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Gemlik Belediyesi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.37 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gemlik Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gemlik Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gemlik Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gemlik Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...