Tel: (0216) 349 5151

Adres: Bağdat Caddesi No: 28 (fenerbahçe Stadını Geçince Sağda, Kızıltoprak Thy Yanı) Kızıltoprak , İstanbul, Türkiye


Gelişim Tıp Laboratuvarı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Zühtüpaşa Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Gelişim Tıp Laboratuvarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gelişim Tıp Laboratuvarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Gelişim Tıp Laboratuvarı
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelişim Tıp Laboratuvarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gelişim Tıp Laboratuvarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gelişim Tıp Laboratuvarı

Aşağıdaki formu kullanarak Gelişim Tıp Laboratuvarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...