Tel: (0212) 656 8600

Adres: Mahmutbey Cad. No: 369 Kocasinan Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Gelişim Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Mahmutbey Caddesi) yer alıyor. Gelişim Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gelişim Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelişim Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gelişim Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gelişim Hastanesi

0 görüş var

Gelişim Hastanesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Gelişim Hastanesi
Kocasinan Merkez Mah.Mahmutbey Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 656 8600 Gelişim Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gelişim Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...