Tel: (0216) 592 3456

Adres: Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. Gümüş Sok. No: 23 Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye


Gediktaş Lisesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Ahmet Yesevi Mah. mahallesinde (Altınova Sokak) yer alıyor. Gediktaş Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gediktaş Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gediktaş Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gediktaş Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gediktaş Lisesi

0 görüş var

Gediktaş Lisesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Gediktaş Lisesi
Ahmet Yesevi Mah.Altınova Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 592 3456 Gediktaş Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gediktaş Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...