Adres: Gedik Paşa Ermeni İncil Kilisesi, Eminönü, 34126 Mimarhayrettin, , İstanbul, Türkiye


Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Hayrettin Mah. mahallesinde yer alıyor. Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi

0 görüş var

Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi
Mimar Hayrettin Mah., Fatih, İstanbul.
Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gedikpaşa Ermeni İncil Kilisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...