Tel: (0212) 221 1923

Adres: PERPA Tic. Merkezi No: 925 B Blok Halil Rıfat Paşa Mh. Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Gedik Hırdavat, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Abdullah Eraslan Caddesi) yer alıyor. Gedik Hırdavat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gedik Hırdavat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında her türlü hırdavat malzemelerinin alımını satımını ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gedik Hırdavat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gedik Hırdavat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gedik Hırdavat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Gedik Hırdavat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...